Geoblog.pl    mirek    Podróże    Jedno oko na Maroko!    biel, blekit, turkus

biel, blekit, turkus

Maroko
Maroko, Aṣīla

Asila, Asila....mial byc jeden dzien....wlasnie skonczyl sie czwarty i na pewno nie jest to ostatni ;) Rozplynelismy sie na dobre w spokojnym klimacie tego miejsca. Poznalismy super parke polakow i obijamy sie calymi dniami na pieknej plazy, oddalonej 5 km od miasta. Pyszne melonki, wielkie fale, delikatny piasek, malo turystow i duuuuuzo slonca ;), czego chciec wiecej ????

Pozdrawiamy i spadamy
na shishe i mietowke
z Marta i Przemkiem
------------------------------------------------------------------------------------------------------
No! W koncu udalo sie nam wyjechac z tego niezwyklego miejsca, co nie bylo zbyt latwe... Tak to juz jest w podrozy- czlowiek poznaje miejsce, przyzwyczaja sie, a kiedy tak naprawde czuje sie w pelni komfortowo to przychodzi czas wyjazdu.....ale co tam !!! Przed nami kolejne nowe, ciekawe miejsca, piekne widoki i wspaniali ludzie..... no, moze nie tak wspaniali jak Ci, ktorych zupelnie przypadkiem poznalismy na plazy- Marta i Przemek- chyba najbardziej pojechana parka polakow jaka udalo sie nam poznac. Spedzilismy razem niezapomniane 4 dni, byczac sie na plazy, rzucajac kamieniami w przepasc ;P, skaczac po falach, palac shishe i pijac mietowa herbatke. Zapewne do konca zycia bedziemy pamietac hardcorowa przejazdzke "BRYCZKA" o dumnie brzmiacej nazwie horse-car ;)Dziewczyny do teraz uciekaja na widok polaczenia konia z drzwiami do stodoly na dwoch kolkach rozwijajacego predkosc 50 km/h :D
Wspanialy czas, piekne chwile i smiech do lez : dziekujemy Wam za to, pozdrawiamy i do rychlego zobaczyska.
My natomiast dotarlismy do zatloczonego Fezu, o ktorym napiszemy wkrotce.

Mirek & Ola

GAM- rodzinka
GAM- rodzinka - 2009-09-02 18:12
A co to za potrawa? Czy to jest dobre niam, niam? Och jak wam zazdrościmy tych widoków. Powodzenia dalej na trasie - buziaki:)

geralt1
geralt1 - 2009-09-03 09:55
Pozdrowienia z Doniecka na Ukrainie:P

Wiecej opisow jak dacie rade:P Ja jak wroce to jade chyba jeszcze na kilka dni do Moldawii:P Dopiero w pazdzierniku powklejam zdjecia i dam opisy z wyprawy do Turcji. Powodzenia na trasie, uwazajcie na siebie:D Pozdrowienia dla Olki:P

karolina i olowki
karolina i olowki - 2009-09-04 17:26
pisz pisz wiecej wiecej!
zazdrosna jestem, uhhh

palka
palka - 2009-09-06 12:04
pięknie robaczki! wyglądacie świetnie :))

GAM- Rodzinka
GAM- Rodzinka - 2009-09-06 12:31
Przepięknie, ale brakuje mi oddechu, jak stoicie na tych klifach. Napiszcie, jaką macie temperaturę, bo w Polsce już chłodno 17 stopni. Uważajcie na siebie, całuski i piszcie!!!!

Tomek kuzyn
Tomek kuzyn - 2009-09-06 13:32
Ale wam dobrze :-)) tak trzymajcie. Proszę więcej komentarzy i fotek :-)) Uważaj na Sprzęt;-)) Powodzenia:-)) Pozdrów naszą nową kuzynkę:-)) Pozdrawiamy:-)

M & O
M & O - 2009-09-06 20:23
temperatura dzisiaj......43 stopnie ;P, zero wiatru ....eh cieplo :D

Wujuniuniu Robert I czocza Edyta
Wujuniuniu Robert I czocza Edyta - 2009-09-06 23:07
Kolejna super wycieczka, kolejna super przygoda i to w dodatku z piekna dziewczyna. Zazdroszcze Ci ale tak naprawde to dumny jestem z Ciebie. Wyrosl z Ciebie fajny faceti wszyscy z ogromna ciekawoscia czytamy Twoje relacje. Naprawde masz talent literacki. Chwilami czuje sie jakbym czytal dobra ksiazke przygodowa Szklarskiego. Tak trzymaj Mirek!!!!!
Pozdrowionka Robert i Edyta.

mirek
Mirek Oleksy